Co roku tworzone są rankingi najlepszych samochodów w różnorodnych kategoriach. Jest bardzo wiele kategorii, według których dokonuje się wyboru, na przykład najlepsze auto elektryczne czy w konkretnej grupie modeli. W roku 2018 takie zestawienia także są tworzone i cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników aut. Gdy chodzi o najlepszy samochód elektryczny w 2018 roku tytuł ten uzyskał Chewrolet Bolt. Było to zasługą przede wszystkim niezwykle dużego zasięgu auta na jednym ładowaniu, Bolt bowiem jest w stanie przejechać nawet 400 km.

Chevrolet_Bolt

Z kolei Subaru Forrester zwyciężył jako najlepszy SUV, ze względu na ekonomię jazdy, niskie spalanie czy też przemyślany desing i dobrą widoczność. w kategorii samochodów kompaktowych tytuł przypadł Audi A4, które jest wskazywane jako auto dynamiczne i zapewniające wysoki komfort jazdy. BMW X3 zaś uzyskało palmę pierwszeństwa w kategorii luksusowego SUV-a, ze względu na niezwykle dobrą jakość wykonania, dynamikę i komfort.

bmw-x3

Osoby które interesuje spore auto rodzinne powinna zainteresować Toyota Sienna. Duże auto zapewnia komfort podróży dla 8 osób, ma wiele możliwości ustawień foteli, a dla bezproblemowej jazdy posiada napęd na cztery koła. Jednocześnie zaś jest autem bardzo dynamicznym, z oszczędnym silnikiem i dobrze opracowanym wnętrzem, które zapewnia wysoki komfort podróży. Chevrolet Impala wskazany zaś został w 2018 roku jako najlepszy samochód klasy premium. Duża limuzyna daje poczucie wysokiego komfortu, ponadto zapewnia ekonomiczną jazdę i bezproblemowe prowadzenie auta.