Tuning samochodu to nieodłączny element motoryzacji, jedni go lubią, a inni nie. Zazwyczaj tuning kojarzony jest z wizualnymi modyfikacjami pojazdu, tunnigowi można także poddać elementy samochodu, którzy nie widać gołym okiem, są zawarte wewnątrz konstrukcji pojazdu. Fani motoryzacji, osoby biorące udział w rajdach samochodowych często udoskonalają swoje samochody, aby miały lepsze osiągi podczas jazdy, czy aby wyglądały lepiej, jednym elementem należącym do tuningu są zawieszenia gwintowane.

Co to zawieszenie gwintowane?

Zawieszenie gwintowane to element mechaniczny, dotyczy ono amortyzatorów obecnych przy kole, daje możliwości ustawienia samochodu na żądanej wysokości po to, aby usztywnić samochód lub poprawić jest komfort np.: podczas długich podróży. Do tej pory zawieszenie gwintowane było spotykane głównie w tunningu, obecnie występuje również w samochodach klasy premium z powodu na możliwość polepszenia komfortu jazdy, a także dużego zakresu personalizacji pod użytkownika. Zawieszenie w gwintowane daje poczucie wysokiego komfortu i nie jest tak łato zauważalne. Zawieszenie gwintowane możliwe jest do zamontowania w każdym samochodzie.

Zawieszenia gwintowane MTS Technik

MTS Technik jest najbardziej znanym producentem zawieszenia gwintowanego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w doborze zawieszenia pod model i markę samochodu. To liderzy na rynku motoryzacyjnym mogący pochwalić się szeroką ofertą. Zawieszenia gwintowane MTS Technik jest kilka wariantów, określają one poziomy regulacji, a za tym komfort jazdy.

MTS Technik to 3 podstawowe warianty:

  • SERIA COMROFT posiada regulację wysokości, przy tym zachowuje maksimum komfortu.
  • SERIA STREET to najbardziej optymalne rozwiązanie, dla osób, które chcą mieć trochę wariantu COMFORT i SPORT.
  • SERIA SPORT zdecydowanie dla fanów mocnych wrażeń, szybkiej, mocnej jazdy, która wymaga dobrego prowadzenia.

Zawieszenia gwintowane dobierane są indywidualnie pod klienta po wcześniejszym omówieniu potrzeb i stylu jazdy. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, fanem tuningu lub po prostu lubisz komfort, długie podróże to zawieszenia gwintowane są właśnie dla Ciebie i Twojego samochodu. Dzięki nim zmienisz swój samochód, dodasz mu charakteru. Zawieszenia gwintowane poddawane są licznym testom laboratoryjnym, drogowym i innym, wszystko po to aby klient dostał finalnie produkt bezpieczny oraz spełniający jego wysokie wymagania. Zawieszenia gwintowane MTS Technik projektowane są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Poprzedni artykułJaki wosk do samochodu wybrać?
Następny artykułHyundai Bayon – kusi ceną, zachwyca designem