Moda na SUV-y wcale nie przemija i samochody z tego segmentu wciąż są pierwszym wyborem wielu polskich kierowców. Szczególnie popularne są mniejsze SUV-y, które oferują ponadprzeciętną funkcjonalność, dobre właściwości jezdne, a przy tym są dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie. Przykładem takiego modelu jest bestsellerowy Hyundai Bayon. Przyglądamy się bliżej hitowi koreańskiego producenta.

Atrakcyjny design

Hyundai Bayon to przykład samochodu, obok którego trudno byłoby przejść obojętnie na ulicy. Przyciąga wzrok dynamiczną linią nadwozia, która została zaprojektowana zgodnie z nową filozofią stylistyczną koreańskiego producenta – Sensous Sportiness, łącząc w sobie atrakcyjny design z walorami użytkowymi. Warto zwrócić uwagę na takie elementy, jak efektowne reflektory LED czy imponujący grill.

Dynamiczne jednostki napędowe

Hyundai Bayon jest oferowany wyłącznie w benzynowych wariantach silnikowych. Największą popularnością na polskim rynku cieszy się wersja napędzana jednostką 1.0 T-GDI, która rozwija w zupełności wystarczającą moc 100 KM.

W tym wariancie samochód zaskakuje dynamiką oraz skromnym apetytem na paliwo, co jest dużym atutem przy obecnych cenach na stacjach. Dodajmy, że silnik 1.0 T-GDI w Hyundaiu Bayon może zostać połączony z sześciobiegową skrzynią manualną lub siedmiobiegową przekładnią automatyczną.

Spełni oczekiwania rodziny

Hyundai Bayon to bardzo funkcjonalny samochód, który zachowując kompaktowe wymiary nadwozia oferuje dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Zwracamy uwagę na kluczowy z punktu widzenia rodziny element, czyli bagażnik. Te na ma pojemność aż 411 litrów, co pozwoli komfortowo przewieźć rodzinne bagaże, hulajnogi, dziecięce zabawki i wiele innych rzeczy niezbędnych podczas wakacji czy długiego weekendu za miastem.

Wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego i komfortowego podróżowania

Hyundai Bayon oferuje dostęp do wszystkich funkcji bezpieczeństwa i komfortu, których możesz potrzebować. Warto zamówić wersję wyposażenia z pakietem bezpieczeństwa SmartSense (zapewnia poczucie pewności zarówno w mieście, jak i na autostradzie).

Z innych przydatnych funkcji warto wymienić także łączność bezprzewodową Apple CarPlay i Android Auto.

Atrakcyjna cena Hyundaia Bayon

Hyundai Bayon jest świetnie wycenionym samochodem. Cena za auto z silnikiem benzynowym 1.0 T-GDI o mocy 100 KM, manualną skrzynią biegów i w wersji wyposażenia MODERN, zaczyna się już od 80 700 zł.

Zapytaj o promocję na Hyundaia Bayon

Aktualne promocje na ten model obejmują przede wszystkim atrakcyjne formy finansowania zakupu, w tym leasing, kredyt oraz coraz popularniejszy wynajem długoterminowy. Odwiedź salon autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice (https://mmcars.hyundai.pl/) – i zapytaj też o promocyjne pakiety ubezpieczeń, a następnie umów się na jazdę testową Hyundaiem Bayon.

Więcej o tym modelu przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/hyundai-bayon-katowice-cena-promocja-serwis-jazda-testowa.

Poprzedni artykułZawieszenia gwintowane MTS Technik
Następny artykułKiedy opony nie nadają się do jazdy?