Wiesz, że możesz zadbać o silnik swojego samochodu bez przeprowadzania remontów? Lepiej ograniczać ilość wizyt u mechanika związanych z uszkodzeniem silnika. Jednak regularne przeglądy samochodu zwykle nie obejmują kontroli podzespołów silnika. Tymczasem jego elementy ulegają zużyciu jak każde inne części eksploatacyjne. Na szczęście możesz zadbać o nie w prosty sposób. Stosuj preparat do regeneracji silnika.

Czym jest preparat do regeneracji silnika?

Dodatki do oleju silnikowego są niezwykłymi produktami. Już sam fakt, że można zadbać o elementy silnika bez konieczności demontażu, jest czymś niezwykłym. Wielu niedowiarków może to uważać za nieprawdopodobne, jednak dodatki do oleju Ceramizer® faktycznie działają. Dzieje się tak za pośrednictwem ceramizacji.

To innowacyjna technologia, która odbudowuje uszkodzone urządzenia, w jakich zachodzi tarcie metalu o metal. Ubytki w elementach wypełniane są warstwą ceramiczną, powstają dzięki dyfuzji cząsteczek Ceramizera i łączeniu z cząsteczkami metalu, jakie przemieszczają się w oleju. Co więcej, wszystko odbywa się automatycznie w trakcie jazdy. Pierwsze korzyści można zauważyć już po 200 km od zastosowania preparatu.

Jakie korzyści płyną ze stosowania takiego dodatku?

Zastosowanie Ceramizera wyrównuje ciśnienia sprężania w cylindrach silnika. Dzięki temu ten preparat wyrównuje pracę silnika i zmniejsza zużycie oleju silnikowego. Co więcej, zmniejsza zużycie paliwa i ułatwia rozruch zimnego silnika. Zwłaszcza zimą w pojazdach spalinowych. Innymi słowy, nie tylko potrafi zregenerować silnik, ale też wpływa pozytywnie na jego działanie i zwiększa ekonomię jazdy.

Jak używać preparatu do regeneracji silnika?

Stosowanie dodatku Cermizer jest banalnie proste. Można to zrobić zarówno przy wymianie oleju, jak i w każdym innym momencie. Ten preparat do regeneracji silnika możesz mieszać z dowolnym rodzajem oleju. Nie musisz czekać do kolejnej wymiany oleju. Wystarczy, że dodasz go w odpowiedniej dawce a po 200 km zauważysz pierwszy pozytywny wpływ na pracę silnika Twojego samochodu.

Zadbaj o silnik auta kompleksowo

Oprócz preparatów do regeneracji stosuj także dodatki, które wspomagają jego działanie. Na przykład dodatek do oleju silnikowego, który wycisza pracę i zwiększa jego wydajność. Zadbaj też o czystość silnika, tak aby w czasie pracy, nie dostawał się do niego brud. Stosuj preparat do czyszczenia silnika. Dbaj o samochód kompleksowo. Ceramizer to także preparaty, z którymi zadbasz o inne podzespoły. Dodatek do oleju skrzyni biegów umożliwi Ci płynniejszą zmianę biegów i wydłuży żywotność skrzyni. Podobnie jak dodatek do układów wspomagania kierownicy, zwiększy przyjemność z jazdy.

Poprzedni artykułInny świat amerykańskiej motoryzacji
Następny artykułZabezpieczenia antykradzieżowe — 4 typy blokad, których nienawidzą złodzieje motocykli!