Posiadanie własnego samochodu w obecnych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym. Dzięki własnym czterem kółkom możemy szybko przemieszczać się do pracy, zrobić duże zakupy w hipermarkecie, wyjechać na dłuższe wakacje, czy też podwieźć dziecko do szkoły. Większość z nas najchętniej kupuje nowe samochody, ale niektórzy wolą postawić – z różnych powodów – na auta używane.

W rachubę wchodzą więc zakupy aut powypadkowych, używanych, czy też licytacje samochodów poleasingowych, itp. Coraz częściej kupujemy takie samochody za granicą, np. w Szwajcarii, gdzie możemy znaleźć auta mające odpowiednią pojemność silnika oraz dobry stan techniczny. Solidny samochód osobowy możemy tam kupić często na lepszych warunkach niż w Polsce – warto o tym pamiętać.

Licytacje samochodów za granicą – może tak auto ze Szwajcarii?

Jeśli więc marzy się nam zadbane rodzinne kombi, posiadające odpowiednią moc silnika, którego aktualna cena jest dla nas do przyjęcia, to licytacje samochodów w Szwajcarii mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Silnik benzyna przebieg prawidłowy, a może stosunkowo nowa hybryda przebieg niewielki, ale po stłuczce? tego typu propozycje na pewno znajdą się na stronie: www.autaswiss24.pl. Należy tam tylko znaleźć odpowiedni rodzaj aukcji, zobaczyć jaka jest aktualna cena oraz rok produkcji auta i już można przystępować do potencjalnej licytacji.

Specjalistyczna firma w naszym imieniu sprawdzi wszelkie niezbędne dane, takie jak np. nr VIN oraz przetransportuje nasz zakup pod wskazany adres. Żeby tego dokonać, należy zarejestrować się na ich stronie, by tym samym uzyskać dostęp do różnych aukcji samochodowych. Udział w takich aukcjach może się okazać dobrym pomysłem na to, by w naszym garażu stanął używany samochód rodem ze Szwajcarii.

Solidne biuro obsługi klienta pomoże nam we wszystkim

Klienci oraz klientki w samochodach dostarczanych stamtąd cenią sobie przede wszystkim dobry stan techniczny aut, a także ich stosunkowo małe zużycie. Benzyna czy olej napędowy – przebieg jest tu przeważnie dość mały, bo samochody są tam zmieniane o wiele szybciej niż w Polsce. Można w ten sposób nabyć nie tylko samochody osobowe.

W rachubę wchodzą motocykle, vany, kombi oraz inne typy pojazdów mechanicznych, jak np. ciągniki rolnicze. Dla kupujących dostępny jest online kalkulator kosztów, dzięki któremu łatwo będzie można obliczyć wszelkie niezbędne opłaty, jakie wygeneruje zakup auta online. Aukcje poleasingowe oraz inne formy sprzedaży gwarantują, że klientów nikt nie oszuka, a pojazdy będą posiadały wszelką dokumentację techniczną. Z pewnością warto skorzystać z takiej propozycji zakupowej w niedalekiej przyszłości.

Poprzedni artykułPorsche Cayenne – elegancja i solidność
Następny artykułDlaczego ubezpieczenie OC jest obowiązkowe?