Citroen to bardzo popularna marka motoryzacyjna na polskim rynku. Samochody francuskiego producenta uchodzą za niezwykle komfortowe, innowacyjne i ekonomiczne w codziennym użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest również ich atrakcyjna cena. Te argumenty przemawiają za tym, aby w poszukiwaniu nowego auta dla biznesu rozważyć leasing Citroena. W naszym artykule podpowiadamy, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Modele Citroena dostępne w leasingu operacyjnym

Jeśli rozważasz leasing Citroena, to możesz wybierać spośród wszystkich modeli dostępnych w aktualnej gamie francuskiego producenta. Obejmuje ona zarówno samochodowy osobowe, jak i użytkowe, w tym z napędem elektrycznym (e-C4 czy e-Berlingo).

Dużą popularnością wśród polskich przedsiębiorców cieszy się leasing Citroena C5 Aircross, czyli SUV-a o nowoczesnym designie i dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź również aktualne oferty leasingu pozostałych modeli francuskiej marki, w tym Citroena C3, C5 X, C4 czy C3 Aircross.

Dlaczego to się opłaca?

Leasing operacyjny nieprzypadkowo stanowi pierwszy wybór przedsiębiorców chcących wprowadzić nowe pojazdy do swoich firm. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie – i to z kilku powodów:

  • Minimum formalności – uzyskanie leasingu operacyjnego wymaga mniej zachodu niż wnioskowanie o kredyt.
  • Brak zaangażowania dużej ilości gotówki – dostępne są również oferty leasingu bez wpłaty własnej.
  • Rata dopasowana do możliwości finansowych przedsiębiorstwa – z leasingu operacyjnego mogą skorzystać również mniejsze, w tym jednoosobowe firmy, które generują stosunkowo niewielki przychód.
  • Optymalizacja podatkowa – rata leasingowa oraz wszelkie inne opłaty związane z realizacją umowy (np. składki ubezpieczenia komunikacyjnego czy GAP) stanowią koszt uzyskania przychodu przedsiębiorcy. Możesz odliczyć 100% raty, jeśli użytkujesz samochód wyłącznie służbowo.
  • Elastyczność – przedsiębiorca sam decyduje, jak chce zakończyć umowę leasingu: poprzez wykup pojazdu lub wzięcie nowego auta z przedłużeniem umowy o kolejny okres.

Znajdź najlepszą ofertę na leasing Citroena

Choć zawarcie umowy leasingowej jest relatywnie szybkie i łatwe, to już znalezienie odpowiedniej oferty może pochłonąć mnóstwo czasu. Jeśli nie chcesz osobiście angażować się w porównywanie propozycji poszczególnych leasingodawców, to skorzystaj z usługi iBemo.

Doradca iBemo znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę leasingu Citroena, pomoże w wybraniu odpowiedniego modelu, a także kompleksowo zajmie się obsługą umowy leasingowej. Dzięki wsparciu grupy dealerskiej Bemo Motors, iBemo gwarantuje dużą dostępność samochodów, w tym egzemplarzy gotowych do odbioru od ręki.

Współpraca z iBemo jest niezwykle prosta. Wybierasz interesujący Cię model Citroena, wysyłasz formularz kontaktowy, otrzymujesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości, a umowę leasingu możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu czy z biura. Samochód odbierzesz w jednym z 14 salonów w całej Polsce lub zostanie Ci on dostarczony przez pracownika iBemo.

Z pełną ofertą iBemo możesz się zapoznać na stronie internetowej https://ibemo.pl/.

Poprzedni artykułWłasny bus – czy to faktycznie lepszy pomysł niż jego wynajem?
Następny artykułZobacz, jak działa spa dla aut, czyli myjnia tunelowa