Awaryjne otwieranie aut to usługa, która zwykle nas zbytnio nie interesuje. Do czasu. Gdy dojdzie do zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie lub po prostu je zgubimy i nie posiadamy zapasowego kluczyka, to nie ma innego rozwiązania niż skorzystanie z pomocy ślusarza, który przybędzie na miejsce i zajmie się profesjonalnym otworzeniem zablokowanych drzwi samochodowych. W jakich jeszcze sytuacjach pomoc ślusarza jest niezastąpiona? Sprawdź!

Kiedy trzeba wezwać ślusarza?

Konieczność skorzystania z usługi awaryjnego otwierania samochodu może pojawić się w wielu sytuacjach. Zdecydowanie najczęstszym powodem wzywania ekspertów zajmujących się otwieraniem zablokowanych drzwi samochodowych jest po prostu zgubienie kluczyków. Oto kilka innych sytuacji, w których musimy skorzystać z takiej usługi:

  • zatrzaśnięcie kluczy w pojeździe,
  • pozostawienie kluczy w bagażniku,
  • uszkodzona elektryka auta,
  • wyładowany akumulator,
  • wyładowany pilot do otwierania samochodu.

Co robić, gdy nie możemy dostać się do wnętrza pojazdu?

Zablokowane drzwi samochodowe sprawiają, że zaczynamy się denerwować i stresować. Do głowy zaczynają przychodzić nam różne pomysły takie jak np. wybicie szyby w aucie. Nie jest to jednak najlepsza opcja. To ostateczność. Poza tym należy wiedzieć, że taki akt desperacji może być niebezpieczny. Wybicie szyby np. pięścią jedynie wydaje się proste, a może nawet doprowadzić do poważnego uszkodzenia ręki! Najlepiej po prostu skontaktować się ze specjalistami z firmy Najlepsze Otwieranie z siedzibą w Gdańsku. Działają na rynku już od ponad 10 lat i zajmują się między innymi awaryjnym  otwieraniem samochodów.

Jak wygląda awaryjne otwieranie aut?

W sytuacji, gdy pilnie musimy dostać się do pojazdu, a nie mamy kluczyków, to najlepiej wezwać ekspertów ze wspomnianej firmy Najlepsze Otwieranie, którzy świadczą usługi na terenie całego Trójmiasta. Działają przez całą dobę! O każdej porze dnia i nocy możemy się z nimi skontaktować, a oni natychmiast przyjadą i zajmą się otworzeniem pojazdu. Co istotne: rodzaj samochodu nie ma dla nich żadnego znaczenia! Bez problemu radzą sobie z każdym zamkiem!

Awaryjne otwieranie samochodu zwykle polega na wykorzystaniu narzędzi ślusarskich. To popularna metoda zwłaszcza w przypadku zgubienia, zniszczenia lub zatrzaśnięcia kluczyków. Powyższa firma dysponuje zaawansowanymi narzędziami ślusarskimi, dzięki którym skutecznie otwiera każdy zamek. Ten sposób nie powoduje również uszkodzeń karoserii auta, uszczelek oraz zamka. Skuteczną metodą awaryjnego otwierania pojazdu jest również zastosowanie przyssawek i poduszki hydraulicznej. To najlepszy sposób, gdy kierowca zatrzasnął klucze w środku.

Czy awaryjne otwieranie samochodu jest drogie?

Koszt awaryjnego otwierania auta jest uzależniony od wielu czynników. Najważniejszy jest tutaj przede wszystkim rodzaj i model pojazdu. Zwykle otwieranie starszych pojazdów jest tańsze, ponieważ ryglowanie drzwi jest prostsze niż w przypadku otwierania nowych pojazdów wyposażonych w dodatkowe zabezpieczenia. Najczęściej koszt usługi awaryjnego otwierania auta waha się pomiędzy 100 a 500 złotych. Istotne jest jednak to, aby awaryjne otwieranie auta zlecić doświadczonym fachowcom (znajdziemy ich np. w firmie Najlepsze Otwieranie), ponieważ jeśli oddamy samochód w nieodpowiednie ręce, to może dojść do poważnych uszkodzeń pojazdu, których naprawa pochłonie nasze oszczędności.

Szybkie i tanie awaryjne otwieranie samochodów na terenie Trójmiasta

Zablokowane drzwi samochodu to bardzo stresująca sytuacja – zwłaszcza w sytuacji, gdy jesteśmy w obcym mieście lub zwyczajnie gdzieś się śpieszymy. Wtedy jednak stres nie jest najlepszym doradcą. Gdy wydarzy się sytuacja, że zgubimy klucze lub stracimy je z innego powodu na terenie Trójmiasta, to przede wszystkim musimy opanować nerwy. Następnie należy po prostu sięgnąć po telefon i zadzwonić po pracowników sprawdzonej firmy Najlepsze Otwieranie, którzy ekspresowo otworzą auto bez jego uszkodzenia. Zapewniają błyskawiczny dojazd i niskie ceny. Dodatkowo warto wiedzieć, że zajmuje się także awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz wymianą zamków i wkładek. To renomowana firma, dla której nie ma zamka nie do pokonania!

Poprzedni artykułRodzaje lawet samochodowych
Następny artykułPrzepisy dotyczące przechowywania paliw