Ceny samochodów osobowych w kraju także tych używanych stale rosną. Nie dziwi więc fakt, że rodacy przed zakupem pojazdu rozważają jego import z zagranicy. W dobie wysokich cen Polacy sięgają po różne rozwiązania, które umożliwiają im zakup auta w korzystnej cenie.

Decydując się na zakup samochodu coraz częściej nasze zainteresowanie kierujemy w stronę zachodniej Europy. To tam świetnie prosperujący szwajcarski rynek oferuje na sprzedaż auta, które można nabyć na drodze licytacji. Szwajcaria należąca do jednych z najbogatszych krajów zachodniej Europy przepełniona jest korzystnymi ofertami aut używanych, gdyż Szwajcarzy bardzo często zmieniają swoje samochody na nowocześniejsze modele. Poza tym szwajcarskie drogi ekspresowe i autostrady są w o wiele lepszym stanie niż w Polsce a to przekłada się na mniejszy stopień zużycia pojazdu.

Na miłośników zagranicznych aut czekają aukcje samochodów w różnym stanie. Są to zarówno używane samochody jak i auta powypadkowe od osób prywatnych, które na początku swojej drogi zostają przejęte przez ubezpieczalnie by następnie trafić pod młotek.

Aukcje samochodów używanych

Poszukiwania samochodu używanego na terenie Szwajcarii daje możliwość bogatego wyboru aut najbardziej popularnych marek. Każdego dnia firmy ubezpieczeniowe licytują wystawiane na aukcjach modele zarówno dostawczych jak i osobowych aut, a także ciągników i motorów. Gruntowne rozeznanie się w tej kwestii pozwoli wybrać naprawdę korzystną ofertę.

Rejestracja na naszej stronie daje możliwość przeglądania dostępnych aukcji. Wyłącznie od Ciebie zależy, na jaki model auta się zdecydujesz. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb, a my Ci w tym pomożemy. Po wybraniu idealnej opcji, możesz przystąpić do wewnętrznej licytacji. Po jej wygraniu zostajemy Twoimi przedstawicielami na licytacji organizowanej przez firmę ubezpieczeniową.

Samochodowe biuro obsługi klienta

Będąc agencją, która na każdym etapie realizacji zamówienia skutecznie pośredniczy w finalizacji zakupu auta ze Szwajcarii, dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Żadne pytanie nie może zostać bez odpowiedzi, dlatego nasze biuro obsługi klienta jest gotowe odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.

Dzięki nam licytacje samochodowe przestają być dla klientów nieznaną materią.
Pojemność silnika, aktualny przebieg, rok produkcji auta a także rodzaj paliwa to kwestie, które już na samym początku muszą zostać określone przez klienta, aby cały proces zakupu samochodu był jak najbardziej przemyślany i dostosowany do jego aktualnych oczekiwań.

Poprzedni artykułCo wpływa na cenę Twojego OC i AC?
Następny artykułRodzaje lawet samochodowych