Mieszkasz w Wejherowie lub innej miejscowości w Województwie Pomorskim i posiadasz używany samochód, jednoślad bądź quada, którego chcesz sprzedać za gotówkę? Twoje auto przestało się nadawać do dalszej jazdy i nie wiesz, jak się go pozbyć? Twój pojazd uległ wypadkowi i chcesz go zezłomować? Firma Skup Auto Pomorskie przyjdzie Ci z pomocą!

Sprzedaż używanego samochodu osobowego lub ciężarowego, motocykla, skutera, quada albo innego pojazdu to często zajęcie trudne, czasochłonne i męczące. Poszukiwania klientów, negocjacje cenowe, formalności… Jeśli z kolei nasz pojazd z racji wieku bądź poważnego uszkodzenia przestał nadawać się do dalszej jazdy i trzeba go zezłomować, również oznacza to sporo załatwiania. Dlatego warto wejść na stronę: Skup Aut Wejherowo i zapoznać się z ofertą firmy Skup Auto Pomorskie.

Skup pojazdów używanych, czyli jak ułatwić sobie życie

Oddanie używanego lub powypadkowego pojazdu do skupu jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem Skup Aut Pomorskie telefonicznie lub poprzez formularz zamieszczony na jego stronie internetowej (adres powyżej). Na podstawie dostarczonych firmie danych o naszym pojeździe, dokona ona jego wyceny i przedstawi możliwie najlepszą ofertę zakupu. Na koniec następuje podpisanie umowy i natychmiastowe przekazanie sprzedającemu pieniędzy za pojazd – gotówką do ręki lub w formie przelewu należności bez żadnej zwłoki.

Oszczędzamy w ten sposób czas i ułatwiamy sobie życie. Nie musimy mozolnie poszukiwać osób zainteresowanych nabyciem naszego auta, motocykla albo quada, ani też załatwiać licznych formalności związanych ze sprzedażą. Dzięki temu nie musimy się stresować całym procesem.

Co ważne, wycena i dojazd pod wskazany adres są bezpłatne.

Skup Aut Pomorskie – zakres usług

Firma świadczy usługi z zakresu skupowania używanych pojazdów na terenie Wejherowa oraz całego Województwa Pomorskiego. Skupuje samochody osobowe – w tym poleasingowe – dostawcze i ciężarowe, skutery i motocykle oraz quady. Zainteresowana jest pojazdami w każdym stanie, w tym powypadkowymi. Jeśli masz poważnie uszkodzony samochód, którego nie możesz sprzedać indywidualnemu klientowi ani komisowi, bez problemu oddasz go do skupu.

Oprócz tego, Skup Aut Pomorskie oferuje również usługi w zakresie pomocy drogowej. Prowadzi też auto kasację, dzięki której łatwo pozbędziesz się problemu, jakim jest posiadania pojazdu przeznaczonego do zezłomowania.

Atutami przedsiębiorstwa są nadto: najlepsze ceny, gotówka do ręki przez 24 godziny na dobę, profesjonalny zespół fachowców i wieloletnie doświadczenie.

Wystarczy skontaktować się ze Skupem Aut Pomorze i mieć kłopot z głowy!

Poprzedni artykułJak działa downpipe w samochodzie?
Następny artykułOpony całoroczne – doskonała alternatywa i możliwość zaoszczędzenia pieniędzy