Oklejanie samochodów z całą pewnością podnosi walory estetyczne oraz design pojazdu. Ten zabieg stylistyczny jest wykonywany w profesjonalny sposób. Co ważne, można to zrobić bez demontażu pozostałych elementów pojazdu, więc jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla pojazdu. Okleić w ten sposób można poszczególne elementy wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Oklejanie pojazdów – co warto wiedzieć o tym zabiegu stylistycznym?

Obecnie folia termokurczliwa jest najpopularniejszym materiałem służącym do oklejania. Jest ona odporna i trwała na czynniki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego. Oklejanie samochodów za pomocą folii termokurczliwej charakteryzuje się następującymi korzyściami:

  • refleksy świetlne redukowane są do minimum
  • elementy samochodu są dodatkowo chronione
  • metoda ta chroni pojazd przed promieniowaniem UV
  • ten zabieg stylistyczny chroni przed blaknięciem lakieru

Oklejanie samochodów sposobem na nowoczesną reklamę

Za pomocą folii można okleić wszystkie szyby w samochodzie, jest to również świetny sposób na reklamowanie swojej firmy. Oklejanie samochodów może wiązać się z różnym stopniem przyciemniania szyby. Im ciemniejsza jest szyba, tym skuteczniej i efektywniej chroni ona przed nadmiernym przegrzaniem pojazdu. Jest to bardzo cenione zwłaszcza w okresie letnim.

Poprzedni artykułProjekt oklejenia samochodu
Następny artykułFolia czerwony chrom