Jeśli nie dysponujemy budżetem, który możemy przeznaczyć na nowy samochód, a chcielibyśmy nieco zmienić jego wygląd, możemy skorzystać z innych metod, choćby oklejania. Oklejanie możemy komuś zlecić lub przy lekkiej wprawie wykonać sami. Na rynku istnieje kilka dostępnych form oklejania samochodu i dla kogoś, kto nieco chce zmienić jego wygląd, na przykład kolor, jest to świetne i niskobudżetowe rozwiązanie dla kogoś, kto ma potrzebę wizualnej przemiany swojego samochodu.

Oklejanie czerwonym termoplastycznym chromem

Czerwony chrom folia jest to wysokiej jakości samochodowa folia, która odznacza się wysoką imitacją. Folia jest termoplastyczna, idealnie nadaje się do oklejania samochodów, ale również wnętrza pojazdu (choćby deski rozdzielczej). Struktura foli wyposażona została w system mikrokanalików, który ułatwia wypychanie pęcherzyków powietrza podczas aplikacji – to sprawia, że obsługa takiej folii jest o wiele łatwiejsza niż w przypadku innych i nie musi być tak męcząca.

Czerwony chrom folia posiada mocny klej, więc raz przyklejona jest bardzo trwała i nie ma obaw, że odklei się na przykład w czasie jady. Folia z czerwonego chromu jest oporna na wszelakie czynniki fizyczne, chemiczne, temperaturę czy promienie UV. na rynku do wyboru są folie matowe i błyszczące – wybór zależy już od upodobań kierowcy.

Poprzedni artykułOklejanie samochodów – informacje w pigułce
Następny artykułLakierowanie samochodu gumą syntetyczną