Znudził Ci się kolor Twojego auta? A może denerwują Ci rysy na lakierze? Jest na to szybki i tani sposób.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zmianą koloru auta, albo kupiłeś samochód, w którym wszystko gra, za wyjątkiem paskudnego koloru, doskonałą ofertą dla Ciebie będzie rozwiązanie z użyciem gumy syntetycznej. Technologia zmiany koloru z użyciem tak zwanej gumy lakierniczej, to dużo tańsza i szybsza metoda od tradycyjnego przemalowywania auta lub oklejania go folią. Koszt takiej usługi dla przeciętnego samochodu, wynosi około 1500 – 2000 zł, a cała operacja potrwa kilka godzin.

A może tuning wizualny?

Guma syntetyczna, to oferta nie tylko dla kierowców chcących zmienić kolor auta w całości. To doskonała opcja dla osób myślących o tuningu optycznym. Za pomocą płynnej gumy, można efektownie pomalować wybrane elementy auta, znacznie upiększając jego wygląd. Jest przeznaczona również do malowania felg aluminiowych i stalowych.

Sposób na naprawę uszkodzonych części

Guma syntetyczna to także świetny sposób na poradzenie sobie z wszelkiego rodzaju szkodami parkingowymi lub uszkodzeniami, pochodzącymi ze stłuczek. Zastosować ją bowiem możemy do naprawy uszkodzonych zderzaków, błotników i innych części, które ucierpiały i szpecą nasz samochód.

Zmiana koloru auta to już nie problem – guma syntetyczna zapewnia pożądany efekt szybko i tanio.

Poprzedni artykułOklejanie progów w samochodzie
Następny artykułFolie samochodowe – co warto wiedzieć?