Szybka zmiana, długi efekt

Jeśli komuś zależy na uzyskaniu doskonałego efektu wizualnego, poprawie wyglądu auta, ale nie możliwości jego wymiany, powinien rozważyć chromowanie. Dzięki temu auto będzie lśnić niczym świeżo wypolerowane lustro. Auto po takim zabiegu prezentuje się bardzo elegancko i wśród innych samochodów wyróżnia je błysk. Chromowanie auta pozwoli na uzyskanie zadowalającej przemiany zewnętrznej powierzchni auta.

Dobre chromowanie auta

Chromowanie samochodu to po prostu oklejanie całego auta lub jego części lustrzaną folią winylową różnych kolorów. Oklejanie takie jest nieco bardziej skomplikowane niż wtedy, gdy korzysta się z tradycyjnych foli, albowiem każdy nieostrożny ruch, każde niedociągnięcie uszkadza warstwę lustra lub wpływa negatywnie na odcień, który chcemy uzyskać. Usługa ta ze względu na to, iż wymaga większej precyzji, trwa dłużej, a więc jej cena także jest wyższa.

Folia, którą oklejane jest auto utrzymuje swoje właściwości przez okres od 3 do 5 lat, jest trwała i wytrzymała na wszelkie czynniki fizyczne, chemiczne, temperaturę, różne warunki atmosferyczne. Chromowanie auta pozwala też na łatwe zdemontowanie już założonej folii – bardzo łatwo odchodzi i nie zostawia kłopotliwych śladów, jest więc to szybki i prosty sposób na odnowienie auta.

Poprzedni artykułLakierowanie samochodu gumą syntetyczną
Następny artykułPatent na zmianę wyglądu auta – oklejanie carbonem